Přeskočit na hlavní obsah

Jak jsem vyhrál Mini Notebook Sony VAIO

Deník nezaměstnanéhoSkoro všichni se mi smáli, když jsem se nedávno zapojil do soutěže o volné místo agenta 007, kterou pořádá až do konce června pracovní portál Monster, ale já na žádné posměšky nedal, neboť práce agenta tajné služby by mě lákala a hlavně se mi líbil ten dobrý reklamní nápad :-)

Napsal jsem tedy do soutěže pěkný motivační dopis, no a co se nestalo? Vyhrál jsem mini notebook Sony VAIO, což mě docela potěšilo.

Opravdu jsem nepředpokládal, že můj motivační dopis k žádosti o místo vyhraje dané soutěžní kolo, však každý může posoudit, že to nebylo nic světoborného. Jednoduše jsem sedl a během deseti minut napsal, co mě napadlo. Očekával jsem, že bych mohl dostat nějaké ty propagační materiály jako cenu útěchy, ale že vyhraju přímo počítač, to by mě ani ve snu nenapadlo.


Netbook Sony VAIO W (VPCW12S1E/T)
"Supreme screen quality for a Mini Notebook"

Sony VAIO Mini Notebook
Procesor: Intel Atom (1,66 GHz)
Operační paměť (RAM): 1 GB
Pevný disk (HDD): 250 GB
Operační systém (OS): Windows 7

Počítač je ale už doma a myslím, že si ho dostatečně užiju. Vypadá skvěle a je to technologická špička mezi mini notebooky, no a na cesty a pochůzky je to ideální nástroj. Nemá sice CD/DVD mechaniku, jako plnohodnotný notebook, ale jelikož má Bluetooth, WiFi i USB, tak není problém nahrát na zabudovaný pevný disk cokoliv je potřeba. Výhody mini notebooku asi není nutno moc zdůrazňovat, neboť každý snad chápe, že velikost i nízká váha činí z takových nástrojů ideální pomocníky.

Děkuji společnosti Monster za pěkný dárek!

PS: Kdo se chce dané soutěže také zúčastnit a pokusit se vyhrát mini notebook, tak neváhejte, máte stále ještě šanci. Vyhrává se každý měsíc až do června!

Komentáře

Okomentovat

DALŠÍ POPULÁRNÍ PŘÍSPĚVKY

Úřad práce nikomu práci nenajde, každý musí hledat práci sám

Začátek roku je podle zpráv opět spojen s nárůstem počtu nezaměstnaných, kteří se registrují na Úřadech práce. Mnoha lidem totiž koncem roku končí pracovní smlouva na dobu určitou, kterou jim zaměstnavatelé již neprodlouží. Jak vlastně nezaměstnaným může Úřad práce pomoci? Myslí si snad někdo naivně, že Úřad práce někomu nabídne, sežene nebo zařídí nějaké pracovní místo? Nezaměstnaný a Úřad práce Co může asi od ÚP očekávat člověk, který se tam registruje jako nezaměstnaný? NIC. Jediné, na co je ÚP dobrý je to, že po registraci bude za nezaměstnaného platit ZP stát a není nutné si platit SP . Žádnou práci ale na ÚP nehledejte, je to marné. Podnikatelé a firmy už totiž nemají povinnost volná místa Úřadu práce hlásit, takže seznamy volných míst nejsou kompletní a většinou se tam dají najít jen nějaké dělnické profese, o které stejně nikdo nestojí. Práce se totiž hledá úplně jinak a nikdo by neměl spoléhat na žádné úřady. Mnohem více úspěchů je možno očekávat při hledání práce

Chcete pomoci s napsáním životopisu? Hledáte šablony pro vytvoření CV?

Dostal jsem tip na docela zajímavou službu, která může pomoci zájemcům o práci při vytváření životopisu. Ve světě existuje plno firem, kde vám profesionálové vytvoří životopis na úrovni, příp. nabídnou i vytvoření unikátního CV v netradičním grafickém zpracování. U nás v ČR takových služeb moc není, proto mne zaujala nová služba, která by někomu mohla pomoci. Psaní životopisů - životopisálek CZ " Strukturovaný životopis bez starostí a rychle! Vysoce profesionální design šablon. Životopis na míru Vaší profesi, který zaměstnavatel nepřehlédne. " Autor nabízí vypracování životopisu v profesionálním grafickém designu, který může zvýšit Vaše šance na přijetí do nového zaměstnání. Vyberete si barevnou nebo černobílou šablonu vašeho životopisu, zašlete svoje osobní informace a v ceně od 120 Kč dostane vypracované CV, včetně kontroly gramatiky, stylistiky a struktury životopisu. V nabídce je sice jen 15 grafických šablon, ale myslím, že projekt se zatím rozjíždí a nabídka tudíž

Jak získat vysněnou práci v Silicon Valley?

Když někdo opravdu chce, když po něčem opravdu touží, když má nějaký opravdový sen, tak to dokáže, ať je to cokoliv! Devatenáctiletý student ze Slovenska, Filip Šanta, to předvádí naprosto dokonale! Jeho snem je dostat se jako Web designer do Palo Alto v Silicon Valley, slavného centra počítačových firem v Kalifornii. Z toho důvodu si vytvořil originální a netradiční Web stránky TakeMeToSiliconValley.com , které slouží jako jeho životopis, představují některé jeho práce a mají nalákat pozornost počítačových firem z Kalifornie. Netradiční taktika při hledání práce se evidentně vyplácí, neboť publikování základní informace o jeho stránkách v některých zpravodajských magazínech přilákalo tolik pozornosti, že student si může vybírat z množství nabídek, které mu chodí. Ano, v cizině mají rádi nadšený a originální přístup a dokážou ocenil kreativní přístup, v tomto případě při plnění snu. Hledáte práci a nemůžete žádnou najít? Tento netradiční přístup slovenského studenta je jen