Přeskočit na hlavní obsah

Hledáte práci snů? Volné místo agenta 007 :-)

Projížděl jsem nabídky na volná pracovní místa na internetu a objevil jsem úchvatnou pozici na Monster.cz portálu. Nabízí tam volné místo agent/agentka tajné služby a žádosti může zasilat každý uchazeč, který je registrovaný na jejich portálu, má v něm nahraný životopis a odpoví na daný inzerát.


Monster.cz hledá agenta tajné služby

Volné místo agenta tajné služby
"Hledáte práci svých snů? Monster.cz vyhlašuje soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici agent/agentka tajné služby. Přesvědčte nás, proč právě Vy jste ten pravý nebo ta pravá."

Snad je každému jasné, že se jedná jen o soutěž, kdy pořadatelem je společnost Monster Worldwide CZ ve spolupráci s nakladatelstvím PB Publishing. Zúčastnit se může každý zájemce, který splní stanovené podmínky soutěže.

Po dobu pěti měsíců bude každý měsíc vylosován jeden soutěžící, který získá notebook v hodnotě do 15.000,- Kč s DPH, další tři soutěžící obdrží reklamní předměty pořadatele. Speciální cena bude udělena 30.6.2010, kdy bude vybráno opět pět výherců, kteří obdrží kompletní kolekce 20 DVD James Bond vydanou nakladatelstvím PB Publishing.

Termín soutěže je od 10.1.2010 do 30.5.2010 a výherci budou vybráni v termínech - 3.2. (už jsme propásli), 3.3., 7.4., 5.5., 2.6. a 30.6.2010 (hlavní cena).

Nezbytnou podmínkou je mít vytvořený účet na stránkách Monster.cz, mít v něm nahraný životopis, odpovědět na inzerát "Hledá se nový agent/agentka" a připojit motivační dopis, proč právě on/ona by se měl/a stát novým tajným agentem.

Myslím, že šance na výhru jsou docela vysoké, stačí jen umět napsat chytlavý motivační dopis, který osloví porotu. To se vlastně dá brát i jako taková zkouška našich schopností zaujmout úvodním dopisem. Já jdu každopádně do toho :-)

Komentáře

DALŠÍ POPULÁRNÍ PŘÍSPĚVKY

Úřad práce nikomu práci nenajde, každý musí hledat práci sám

Začátek roku je podle zpráv opět spojen s nárůstem počtu nezaměstnaných, kteří se registrují na Úřadech práce. Mnoha lidem totiž koncem roku končí pracovní smlouva na dobu určitou, kterou jim zaměstnavatelé již neprodlouží. Jak vlastně nezaměstnaným může Úřad práce pomoci? Myslí si snad někdo naivně, že Úřad práce někomu nabídne, sežene nebo zařídí nějaké pracovní místo? Nezaměstnaný a Úřad práce Co může asi od ÚP očekávat člověk, který se tam registruje jako nezaměstnaný? NIC. Jediné, na co je ÚP dobrý je to, že po registraci bude za nezaměstnaného platit ZP stát a není nutné si platit SP . Žádnou práci ale na ÚP nehledejte, je to marné. Podnikatelé a firmy už totiž nemají povinnost volná místa Úřadu práce hlásit, takže seznamy volných míst nejsou kompletní a většinou se tam dají najít jen nějaké dělnické profese, o které stejně nikdo nestojí. Práce se totiž hledá úplně jinak a nikdo by neměl spoléhat na žádné úřady. Mnohem více úspěchů je možno očekávat při hledání práce

Chcete pomoci s napsáním životopisu? Hledáte šablony pro vytvoření CV?

Dostal jsem tip na docela zajímavou službu, která může pomoci zájemcům o práci při vytváření životopisu. Ve světě existuje plno firem, kde vám profesionálové vytvoří životopis na úrovni, příp. nabídnou i vytvoření unikátního CV v netradičním grafickém zpracování. U nás v ČR takových služeb moc není, proto mne zaujala nová služba, která by někomu mohla pomoci. Psaní životopisů - životopisálek CZ " Strukturovaný životopis bez starostí a rychle! Vysoce profesionální design šablon. Životopis na míru Vaší profesi, který zaměstnavatel nepřehlédne. " Autor nabízí vypracování životopisu v profesionálním grafickém designu, který může zvýšit Vaše šance na přijetí do nového zaměstnání. Vyberete si barevnou nebo černobílou šablonu vašeho životopisu, zašlete svoje osobní informace a v ceně od 120 Kč dostane vypracované CV, včetně kontroly gramatiky, stylistiky a struktury životopisu. V nabídce je sice jen 15 grafických šablon, ale myslím, že projekt se zatím rozjíždí a nabídka tudíž

Jak získat vysněnou práci v Silicon Valley?

Když někdo opravdu chce, když po něčem opravdu touží, když má nějaký opravdový sen, tak to dokáže, ať je to cokoliv! Devatenáctiletý student ze Slovenska, Filip Šanta, to předvádí naprosto dokonale! Jeho snem je dostat se jako Web designer do Palo Alto v Silicon Valley, slavného centra počítačových firem v Kalifornii. Z toho důvodu si vytvořil originální a netradiční Web stránky TakeMeToSiliconValley.com , které slouží jako jeho životopis, představují některé jeho práce a mají nalákat pozornost počítačových firem z Kalifornie. Netradiční taktika při hledání práce se evidentně vyplácí, neboť publikování základní informace o jeho stránkách v některých zpravodajských magazínech přilákalo tolik pozornosti, že student si může vybírat z množství nabídek, které mu chodí. Ano, v cizině mají rádi nadšený a originální přístup a dokážou ocenil kreativní přístup, v tomto případě při plnění snu. Hledáte práci a nemůžete žádnou najít? Tento netradiční přístup slovenského studenta je jen