BezPrace.info


Tohle je osobní blog, který jsem původně začal psát ve volných chvílích, neboť plno mých kamarádů a známých se stalo nezaměstnanými. Vytvořením tohoto blogu jsem chtěl alespoň trochu pomoci poskytnout nějaké informace, kde hledat práci, kde najít volné místo a doplnit vlastní zkušenosti a tipy z praxe.

Stalo se mi také již několikrát v životě, že jsem byl bez práce a nemohl najít nové vhodné místo, ať už jsem dal sám výpověď, firma snižovala stavy, nebo úplně zkrachovala a propustila všechny zaměstnance. Pracoval jsem i v cizině, kdy po návratu jsem také nějakou dobu nemohl najít vhodné místo a začal jsem podnikat.

Úvodní záměr blogu jsem zmiňoval v příspěvku - Jsem nezaměstnaný a bez práce, kdy nedlouho poté jsem doplnil pokračování - Nezaměstnaný na Nový rok, neboť jsem se opět ocitl bez práce. Zavedl jsem zde také novou rubriku - Deník nezaměstnaného, kde píšu konkrétně ze svého života "bez práce", jak jsem hledal práci, jak se mi dařilo a nedařilo.

Kdo by měl nějaký dotaz, vzkaz, doporučení, tip nebo nápad na zlepšení těchto stránek, může použít kontaktní formulář, příp. je možno komentovat přímo pod jednotlivými články. Děkuji za všechny podněty, příklady ze života i vlastní zážitky a zkušenosti, které můžou ostatním čtenářům pomoci.

Přeji všem hodně štěstí při hledání práce!