Veletrh European Online Job DaysKdo přemýšlí o práci v zahraničí nebo hledá novou pracovní příležitost v Evropě, ten možná přivítá Evropské dny pracovních příležitostí - European Online Job Days, což je akce, která může pomoci každému v nastartování kariéry v cizině.

Akce pro zájemce o práci se bude konat společně s European Job Day v Manchesteru, ale díky projektu EURES je možné navštívit akci virtuálně z pohodlí domova.

Na EOJD budou k dispozici online přenosy, live streaming, přímé chatování se zaměstnavateli nebo EURES poradci z různých evropských zemí. Bude také dostupná nabídka volných pracovních míst v zahraničí, včetně dočasných, sezónních, krátkodobých i dlouhodobých smlouv, včetně stálé práce.

Název akce: European Online Job Days (EOJD) 2011
Termín: 9. listopadu 2011, 10:00 - 17:00
Místo konání: virtuální svět internetu, Manchester (UK)

"If you're looking for opportunities and advice on working abroad in Europe, then the European Online Job Days (EOJD) 2011 is for you. Taking place at the same time as Manchester's European Job Day on 9 November, employers and EURES Advisers (job mobility experts) from a number of European countries will be available online."

No, jsem zvědavý, zatím tam v nabídkách práce skoro nic nemají, ale uvidíme ;-)

0 comments

Okomentovat