Pracovní portál Monster.cz připravil novinku na trhu práce, která tu ještě nikdy nebyla a která si zaslouží trochu pozornosti. Virtuální veletrh práce a vzdělání, který začíná zítra, umožňuje pomocí internetu online komunikaci s vystavujícími firmami, které nabízí práci, kdy nezáleží na tom, odkud pocházíme, kde jsme a kam kráčíme :-)

Název akce: Virtuální veletrh pracovních příležitostí a vzdělání
Termín: 4. – 10. října 2010, 24 hod denně / 7 dní v týdnu
Místo konání: virtuální svět

Virtuální veletrh práce, pracovních příležitostí a vzdělání (Monster.cz)
Nový 3D svět, který tento pracovní veletrh představuje, znamená příležitost pro každého, kdo hledá práci a může určitě někomu bez práce pomoci. "Bude možno komunikovat online s vystavujícími společnostmi, nechat jim svůj životopis, nechat si poradit, zúčastnit se přednášek v přímém přenosu, chatovat, zúčastnit se videokonference s vystavovatelem."

Zatím jsem si tam jen vytvořil účet (stačí email, heslo, základní informace), životopis tam stačí nahrát později. Už se ale těším, jak to zítra vyzkouším. Demo verze toho online výstaviště vypadá úchvatně a podobný veletrh ve Francii měl prý mimořádný úspěch. Na českém výstavišti se představí skoro 100 zaměstnavatelů, škol a univerzit, které budou prezentovat volná pracovní místa, příp. své vzdělávací programy, u nás i v cizině.

Jen jsem zvědav, na těch "24 hod denně" a kolik vystavovatelů bude opravdu online po celou tu dobu :-)

0 comments

Okomentovat