Jste z Liberce, nebo okolí? Hledáte práci? Poradí vám pracovní veletrh v Liberci! Již pátý ročník největšího veletrhu vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách - Educa 2010 Jobdays Liberec, se uskuteční od čtvrtka 21. října do soboty 23. října v liberecké Tipsport aréně.

Návštěvníci budou mít příležitost seznámit se s možnostmi studia a pracovního uplatnění nejen v Libereckém kraji, ale i v celé České republice, příp. i s nabídkami práce v zahraničí.

Název akce: Educa 2010 - JobDays Liberec
Termín: 21. - 23. 10. 2010
Místo konání: Tipsport Arena, Liberec

Educa 2010 - Veletrh vzdělávání a pracovních příležitostí v severních Čechách
"Chceme, aby veletrh návštěvníkům ukázal, kde a jak hledat práci, kde získat kvalitní a praktické informace o podmínkách na pracovním trhu, o možnostech proškolení, či rekvalifikace, o studiu, stážích a vzdělávacích programech, nebo jak uspět při přijímacích řízeních a úspěšně se uplatnit na současném dynamickém trhu práce."

Asi tam zajedu, neboť by mě opravdu zajímalo, jak se může člověk uplatnit na současném "dynamickém trhu práce". Asi by měl každý být ta správně "dynamická" osobnost, co se chová "dynamicky" a zapadne do "dynamického" kolektivu, má "dynamické" nápady, v "dynamické" firmě, s šéfem nabitým energií a s "dynamitem" kolem pasu ;-))

No nic, veletrh dobrý, ale příliš "dynamiky" trochu škodí v každé profesi.

0 comments

Okomentovat