Letos se bude konat již po patnácté veletrh iKARIÉRA na ČVUT v Praze, který je určen pro studenty i absolventy technických a ekonomických vysokých škol. Veletrh pořádá nezisková studentská organizace IAESTE a má u nás tradici již od roku 1995, kdy se konal poprvé. Každým rokem se dostává do širšího povědomí, ať už mezi studenty, nebo mezi firmami.

Název akce: iKARIÉRA 2010
Termín: 10. března 2010
Místo konání: ČVUT, Fakulty strojní, elektrotechnická a stavební, Praha

Veletrh iKariéra 2010, ČVUT, Praha
"Jak málo toho musíte udělat a jak mnoho z toho můžete vytěžit? Jedinou podmínkou je dostavit se 10. března 2010 do školy. Propast mezi minimálním a maximálním výtěžkem z veletrhu potom překonáte přípravou na případný pohovor, který vám může pomoci otevřít automatické dveře z budovy školy do širého světa. Čeho všeho se vám může dostat? Potkáte zde několik desítek předních tuzemských i zahraničních společností, pro které je veletrh jedinečnou možností získat do svých řad nové tváře nebo alespoň cenné kontakty do budoucna."

Na veletrhu se představení desítky významných společností a prezentace budou mít např. Contact Singapore, E.ON Česká republika, Barclays Capital, RWE, Hewlett-Packard, Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech, Skupina ČEZ, či MBtech Bohemia. Kompletní seznam vystavovatelů, které můžete navštívit, včetně podrobného programu veletrhu na ČVUT v Praze, je možno získat na stránkách iKariéra 2010.

Další akce v následujících termínech:

13.4.2010 - Veletrh iKariéra 2010 na VŠCHT Praha

14.4.2010 - Veletrh iKariéra 2010 na VUT v Brně


0 comments

Okomentovat