JobDays 2010 je největší mezinárodní veletrh pracovních příležitostí v České republice a bude se konat na pražském Výstavišti v Holešovicích ve dnech 30. března - 1. dubna 2010. Po úspěšných dvou ročnících se očekává ještě více návštěvníků, vystavovatelů i nabídek práce.

Veletrh práce je určený všem zájemcům o práci v České republice i v zahraničí, neboť zde budou nabízena nejen volná místa českých i zahraničních firem na území České republiky, ale i pracovní příležitosti v zahraničí. Své zastoupení budou mít personální agentury, internetové portály nabízející práci a další specialisté na trhu práce.

Název akce: JOBDAYS 2010 - Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí
Termín: 30.3. - 1.4.2010
Místo konání: Výstaviště Holešovice, Praha

JobDays 2010 - Mezinárodní veletrh pracovních příležitostí
Na výstavišti budou probíhat přímé prezentace vybraných firem i semináře a workshopy předních HR odborníků. Předpokládá se účast přes 200 aktivních firem z tuzemska i zahraničí, které hledají pracovníky a nabízí práci. Veletrh se koná pod záštitou státních institucí ČR a institucí EU a zaměří se také na absolventy škol prostřednictvím speciálních pracovních nabídek a informačního centra pro uplatnění absolventů na trhu práce v České republice i v celé Evropské unii.

Kde už jinde najít volné místo a mít příležitost oslovit osobně zástupce firem, které hledají pracovníky, jak přímo na tomto veletrhu? Myslím si, že to je jedna z nejlepších příležitostí, kde sehnat práci v ČR nebo příp. i kde najít práci v zahraničí.

0 comments

Okomentovat