Deník nezaměstnanéhoSkoro všichni se mi smáli, když jsem se nedávno zapojil do soutěže o volné místo agenta 007, kterou pořádá až do konce června pracovní portál Monster, ale já na žádné posměšky nedal, neboť práce agenta tajné služby by mě lákala a hlavně se mi líbil ten dobrý reklamní nápad :-)

Napsal jsem tedy do soutěže pěkný motivační dopis, no a co se nestalo? Vyhrál jsem mini notebook Sony VAIO, což mě docela potěšilo.

Opravdu jsem nepředpokládal, že můj motivační dopis k žádosti o místo vyhraje dané soutěžní kolo, však každý může posoudit, že to nebylo nic světoborného. Jednoduše jsem sedl a během deseti minut napsal, co mě napadlo. Očekával jsem, že bych mohl dostat nějaké ty propagační materiály jako cenu útěchy, ale že vyhraju přímo počítač, to by mě ani ve snu nenapadlo.


Netbook Sony VAIO W (VPCW12S1E/T)
"Supreme screen quality for a Mini Notebook"

Sony VAIO Mini Notebook
Procesor: Intel Atom (1,66 GHz)
Operační paměť (RAM): 1 GB
Pevný disk (HDD): 250 GB
Operační systém (OS): Windows 7

Počítač je ale už doma a myslím, že si ho dostatečně užiju. Vypadá skvěle a je to technologická špička mezi mini notebooky, no a na cesty a pochůzky je to ideální nástroj. Nemá sice CD/DVD mechaniku, jako plnohodnotný notebook, ale jelikož má Bluetooth, WiFi i USB, tak není problém nahrát na zabudovaný pevný disk cokoliv je potřeba. Výhody mini notebooku asi není nutno moc zdůrazňovat, neboť každý snad chápe, že velikost i nízká váha činí z takových nástrojů ideální pomocníky.

Děkuji společnosti Monster za pěkný dárek!

PS: Kdo se chce dané soutěže také zúčastnit a pokusit se vyhrát mini notebook, tak neváhejte, máte stále ještě šanci. Vyhrává se každý měsíc až do června!

1 comments

  1. Anonymní // 14. června 2011 9:17  

    Hezké reklamní kecy.

Okomentovat