Dostal jsem tip na dobrou akci, která může pomoci studentům a absolventům škol najít novou práci, příp. získat lepší rozhled na trhu práce. Myslím, že hledání práce je obecný problém ve společnosti a mladých bez praxe se to dotýká asi nejvíce. Rozhodl jsem se tedy, že zde budu publikovat i upozornění na různé pracovní veletrhy, které také můžou mnoha lidem pomoci při hledání práce.

Je určitě lepší zúčastnit se nějakého veletrhu práce, navštívit nějaký veletrh pracovních příležitostí, Jobs Days nebo Career Days, být připraven na hledání místa, seznámit se s možnostmi uplatnění u dobrých firem, jak hned po škole zůstat registrován na Úřadu práce a pak marně hledat práci.

Název akce: Career Days - Veletrh pracovních příležitostí
Termín: 3. - 4. března 2010, 9:00-17:00
Místo konání: Praha, hotel Diplomat

Career Days - Veletrh pracovních příležitostí
"Career Days jsou jakožto každoroční setkání významných společností mezinárodního charakteru se studenty a absolventy vysokých škol z celé České republiky pořádány za účelem pomoci studentům v jejich profesním rozvoji. Ať už to znamená seznámení se s požadavky jednotlivých společností, absolvování tréninků či pohovorů nanečisto, získání přehledu na trhu práce či přímo nalezení zajímavého zaměstnání."

Career Days je jedna z takových zajímavých akcí a dává studentům možnost získat přímý kontakt na společnosti a pohovořit s manažery a zástupci firem o svém případném uplatnění a o možnostech nalezení volného místa. Akci pořádá mezinárodní studentská organizace AIESEC a program je opravdu bohatý - panelové diskuze, setkání s některými top managery, profesionální tréninky, setkání s úspěšnými podnikateli z České republiky.

Bližší informace a přihlášení je možno realizovat na stránkách Career Days, kde každý zájemce najde kompletní program a odpovědi na všechny otázky. Dobrý nápad, dobrá a smysluplná akce!

0 comments

Okomentovat