Projížděl jsem nabídky na volná pracovní místa na internetu a objevil jsem úchvatnou pozici na Monster.cz portálu. Nabízí tam volné místo agent/agentka tajné služby a žádosti může zasilat každý uchazeč, který je registrovaný na jejich portálu, má v něm nahraný životopis a odpoví na daný inzerát.


Monster.cz hledá agenta tajné služby

Volné místo agenta tajné služby
"Hledáte práci svých snů? Monster.cz vyhlašuje soutěž o nejlepšího uchazeče na pozici agent/agentka tajné služby. Přesvědčte nás, proč právě Vy jste ten pravý nebo ta pravá."

Snad je každému jasné, že se jedná jen o soutěž, kdy pořadatelem je společnost Monster Worldwide CZ ve spolupráci s nakladatelstvím PB Publishing. Zúčastnit se může každý zájemce, který splní stanovené podmínky soutěže.

Po dobu pěti měsíců bude každý měsíc vylosován jeden soutěžící, který získá notebook v hodnotě do 15.000,- Kč s DPH, další tři soutěžící obdrží reklamní předměty pořadatele. Speciální cena bude udělena 30.6.2010, kdy bude vybráno opět pět výherců, kteří obdrží kompletní kolekce 20 DVD James Bond vydanou nakladatelstvím PB Publishing.

Termín soutěže je od 10.1.2010 do 30.5.2010 a výherci budou vybráni v termínech - 3.2. (už jsme propásli), 3.3., 7.4., 5.5., 2.6. a 30.6.2010 (hlavní cena).

Nezbytnou podmínkou je mít vytvořený účet na stránkách Monster.cz, mít v něm nahraný životopis, odpovědět na inzerát "Hledá se nový agent/agentka" a připojit motivační dopis, proč právě on/ona by se měl/a stát novým tajným agentem.

Myslím, že šance na výhru jsou docela vysoké, stačí jen umět napsat chytlavý motivační dopis, který osloví porotu. To se vlastně dá brát i jako taková zkouška našich schopností zaujmout úvodním dopisem. Já jdu každopádně do toho :-)

0 comments

Okomentovat